Zajęcia pozalekcyjne

SZKOLNE ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/19

mgr BEATA DURAJ
zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczno – przyrodnicze uczniów kl. I/II poniedziałek 11.4. – 12.3. 1a
doświadczenia i eksperymenty/zajęcia metodą eksperymentu kl. I/II poniedziałek 12.35 -13.20 1a
zespół wyrównawczy z matematyki – kl. I/II piątek 7.20 – 8.05 1a
mgr LUCYNA SKONECKA
Zabawy z literami wtorek 8.10 – 8.55 1b
Zabawy z liczbami

w ramach Projektu Unijnego

środa 13.00 – 13.45
Zabawy z eksperymentami

w ramach Projektu Unijnego

czwartek 8.10 – 8.55
Zajęcia matematyczno-informatyczne

w ramach Projektu Unijnego

piątek 12.00 – 12.45
mgr BOGUSŁAWA JAKUBIEC
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 7.20 – 8.05 4a   4b

5a   5b

5c   5d

7b

zajęcia

w ramach Projektu Unijnego

wtorek 13.55 – 14.40   5b   5d

wyznaczeni uczniowie

zajęcia

w ramach Projektu Unijnego

wtorek 14.50 – 15.35 4b

wyznaczeni uczniowie

mgr MONIKA BOGUMIŁ-LASZCZAK
koło plastyczno/historyczne poniedziałek 7.20 – 8.05 4 – 7
koło historyczne

(według potrzeb)

piątek 7.20 – 8.05  
mgr MARIA PROSTAK
koło muzyczne

Zespół Beskidy

poniedziałek

i/lub   środa

13.55 – 15.35

15.45 – 16.30

(w razie potrzeb)

4-7
mgr SŁAWOMIRA BASIURA
Szkolne Koło Caritas czwartek 13.55 – 14.40 dla chętnych
mgr ANNA WĘGRZYN
Szkolny Klub Sportowy czwartek 7.20 – 8.05 4 – 7

dla chętnych

mgr MAŁGORZATA JAKUBIEC
zajęcia wyrównawcze z matematyki
w ramach Projektu Unijnego
wtorek 7.20 – 8.05 5b
zajęcia wyrównawcze z matematyki
w ramach Projektu Unijnego
czwartek 7.20 – 8.05   5a

5d

mgr ANITA TYRLIK
zajęcia przyrodnicze
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek 13.55 – 14.40 6b

gr.1

zajęcia przyrodnicze
w ramach Projektu Unijnego
wtorek 13.00 – 13.45   6b

gr.2

mgr KATARZYNA MĘCNER
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze poniedziałek 7.20 – 8.05 4a

4b

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 7.20 – 8.05 6a

6b

koło polonistyczne środa 9.05 – 9.50 6a
mgr JAKUB STUDZIŃSKI
koło gitarowe środa 13.55 – 14.40   3-7
koło biblijne środa 14.50 – 15.35   3-7
mgr WIESŁAWA STOLARCZYK-KOS
zajęcia wyrównawcze środa 7.20 – 8.05 5a  5b

5c  5d

zajęcia wyrównawcze piątek 7.20 – 8.05 7b
mgr MAŁGORZATA KWAŚNY
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki
poniedziałek 13.55 – 14.40 5c
środa 13.55 – 14.40 6a
czwartek 13.55 – 14.40 7b
piątek 13.00 – 13.45 4b
piątek 13.55 – 14.40 6b
zajęcia koła matematycznego
w ramach Projektu Unijnego
wtorek 7.20 – 8.05 6a   6b
piątek 7.20 – 8.05 7b
mgr ANNA TUROTSZY-GORYL
„Eksperci programowania”

zajęcia w ramach Projektu Unijnego

czwartek 13.45 – 15.00

(w dwóch grupach)

3a
zajęcia wyrównawcze

w ramach Projektu Unijnego

poniedziałek 12.00 – 12.45
zajęcia wyrównawcze

w ramach Projektu Unijnego

piątek 12.00 – 12.45
mgr ANNA ŁABUZ
koło matematyczne poniedziałek 8.10 – 8.55 2a
koło plastyczne poniedziałek 13.00 – 13.45
zajęcia matematyczno-przyrodnicze

w ramach Projektu Unijnego

wtorek 13.00 – 13.45
zajęcia wyrównawcze

w ramach Projektu Unijnego

środa 8.10 – 8.55
mgr BARBARA WŁODARZ
zajęcia rozwijające
w ramach Projektu Unijnego
wtorek 13.00 – 13.45 2b
zajęcia matematyczno-przyrodnicze

w ramach Projektu Unijnego

wtorek 13.55 – 14.40
zajęcia wyrównawcze

w ramach Projektu Unijnego

czwartek 12.00 – 12.45
zajęcia szachowe piątek 12.00 – 12.45
mgr ALEKSANDRA LASZCZAK
zajęcia  w ramach Projektu Unijnego

„TRENING KREATYWNEGO MYŚLENIA”

poniedziałek 12.00 – 12.45 4a
Trening Umiejętności Społecznych piątek 12.45 – 14.15 4a
mgr DOROTA ŁACIAK
zajęcia matematyczno-logiczne
w ramach Projektu Unijnego„MAŁY MISTRZ”
czwartek 12.00 – 13.45 2b
Trening Umiejętności Społecznych piątek 12.45 – 14.15 2b

4a

mgr KATARZYNA BYRDY
koło językowe czwartek 7.20 – 8.05 4b  5a 5c  5d 6b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 7.20 – 8.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZKOLNE ZAJĘCIA DODATKOWE 2017/18

drugie półrocze

NAUCZYCIEL RODZAJ ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA KLASA
mgr ANNA ŁABUZ koło dla uczniów zdolnych wtorek 13.00 – 13.45 1a
zajęcia ogólnorozwojowe środa 13.00 – 13.45
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze czwartek 8.10 – 8.55
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 10.55 – 11.40
mgr BARBARA WŁODARZ zajęcia szachowe (do końca marca) poniedziałek 12.00 – 12.45 1b
zajęcia

„Eksperci programowania” (od kwietnia)

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze środa 12.55 – 13.40 1b
mgr DOROTA ŁACIAK zajęcia plastyczne wtorek 12.55 – 13.40 1b
mgr KATARZYNA TASARZ-JAMRÓZ zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze poniedziałek 12.00 – 12.45 2a
zajęcia plastyczne wtorek 13.00-13.45
mgr LUCYNA SKONECKA zajęcia plastyczne wtorek 12.00-12.45 3a
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 13.00-13.45
zajęcia

„Eksperci programowania”

czwartek 8.10 – 9.50

(w grupach co drugi tydzień)

mgr ELŻBIETA WNUK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 11:55.00-12.40 3b
zajęcia plastyczne czwartek 13.00-13.45
mgr BEATA DURAJ zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 7.20 – 8.05 3c
zajęcia przygotowujące do konkursów /  zajęcia „Eksperci programowania” czwartek 12.45 – 14.00
mgr MONIKA BOGUMIŁ-LASZCZAK koło historyczne /  koło plastyczne czwartek 7.20 – 8.05 4 – 6
koło historyczne /  koło plastyczne czwartek 14.40 – 15.25
mgr BOGUSŁAWA JAKUBIEC zajęcia przyrodnicze poniedziałek 13.00 – 13.45 4a,  4d
poniedziałek 13.50 – 14.35 4b,  4c
komputerowe

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

środa 13.50 – 14.35 6a, 6b
w razie potrzeby zajęcia ustalone będą
bezpośrednio z zainteresowanymi uczniami
mgr ANITA TYRLIK zajęcia przyrodnicze poniedziałek 13.50 – 14.35 5b
zajęcia przyrodnicze czwartek 13.50 – 14.35 5a
mgr inż. SKÓRZAK ANNA koło matematyczne środa 7.20 – 8.05 4a, 4b, 4d
mgr MAŁGORZATA KWAŚNY zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze czwartek 13.50 – 14.35 4c
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze poniedziałek 13.50 – 14.35 5a, 5b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 13.00 – 13.45 6b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 13.50 – 14.35 6a
koło matematyczne wtorek 7.20 – 8.05 dla wszystkich klas
mgr AGNIESZKA KOWALSKA zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (j.angielski) poniedziałek 7.20 – 8.05 4-6
mgr KATARZYNA BYRDY koło języka angielskiego poniedziałek 13.50 – 14.35 4b, 4c, 4d
koło języka angielskiego piątek 13.50 – 14.35 3a, 3b, 3c
mgr MARIA PROSTAK koło muzyczne poniedziałek

lub/i

środa

13.50 – 14.35 4 – 6
mgr KATARZYNA MĘCNER koło polonistyczne /zajęcia wyrównawcze środa 7.20 – 8.05 6a, 5b, 4c
koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze czwartek 8.10 – 8.55 5a
mgr WIESŁAWA STOLARCZYK-KOS koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze czwartek 13.50 – 14.35 4a,b,d
koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze czwartek 7.25  – 8.10 6b
mgr SŁAWOMIRA BASIURA Szkolne Koło Caritas czwartek 13.00 – 13.45 4 – 6
ks. mgr JAKUB STUDZIŃSKI kółko gitarowe środa  

16.30 – 17.15

 

 

spotkania do uzgodnienia
z księdzem ze względu na stopień zaawansowania
kółko gitarowe czwartek 16.30– 17.15
kółko religijne piątek 13.50 – 14.35 3 – 6
mgr BEATA SZYMAŃCZAK Szkolny Klub Sportowy środa     15.00 -16.30 4 – 6
mgr ANNA WĘGRZYN zajęcia sportowo – rekreacyjne wtorek

 

13.50 – 14.35 4 – 5
zajęcia sportowo – rekreacyjne piątek 7.20 – 8.05 5 – 6

 

  • certificate
  • certificate
  • certificate
  • certificate
  • certificate

33 827 19 90