skip to Main Content
+ 48 33 827 19 90 sekretariat@spwj.edu.pl ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR  1 WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY  2018/19   drugie półrocze

mgr BEATA DURAJ
Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczno-przyrodnicze

w ramach Projektu Unijnego

poniedziałek 11.45 – 12.30 1a
Zabawy z eksperymentami

w ramach Projektu Unijnego

poniedziałek 12.35 – 13.20
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego środa 12.50 – 13.35
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki
w ramach Projektu Unijnego
piątek 7.20 – 8.05
Innowacja pedagogiczna „Programowanie na macie edukacyjnej” czwartek 8.10 – 8.55
mgr LUCYNA SKONECKA
Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów matematyczno-informatyczne

w ramach Projektu Unijnego

poniedziałek 13.00 – 13.45 1b
Zajęcia matematyczne dydaktyczno-wyrównawcze

w ramach Projektu Unijnego

wtorek 13.00 – 13.45
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy

Zabawy z literami

środa 13.55 – 14.40
Innowacja pedagogiczna

„Programowanie na macie edukacyjnej”

czwartek 8.10 – 8.55
Zabawy z przyrodą
zajęcia z eksperymentamiw ramach Projektu Unijnego
piątek 13.00 – 13.45
mgr ANNA ŁABUZ
koło matematyczne poniedziałek 12.00 – 12.45 2a
koło plastyczne poniedziałek 13.00 – 13.45
zajęcia matematyczno-przyrodnicze

w ramach Projektu Unijnego

wtorek 13.00 – 13.45
zajęcia wyrównawcze

w ramach Projektu Unijnego

środa 8.10 – 8.55
mgr BARBARA WŁODARZ
zajęcia rozwijające
w ramach Projektu Unijnego
wtorek 13.00 – 13.45 2b
zajęcia matematyczno-przyrodnicze

w ramach Projektu Unijnego

wtorek 13.55 – 14.40
zajęcia wyrównawcze

w ramach Projektu Unijnego

czwartek 12.00 – 12.45
zajęcia szachowe środa 13.00 – 13.45
mgr MAGDALENA BAKALARSKA
zajęcia w ramach Projektu Unijnego poniedziałek 6b 7-20 3a
środa 5a c   7.20
3a poniedziałek   12.00-12.45

środa  8.10-8.55

czwartek piątek 6a  7-20
mgr BEATA JĘDRYKA
zajęcia języka angielskiego

w ramach Projektu Unijnego

czwartek 7.20 – 8.05 grupa 2
zajęcia języka angielskiego

w ramach Projektu Unijnego

czwartek 8.10 – 8.55 grupa 1
zajęcia języka angielskiego

w ramach Projektu Unijnego

czwartek 9.05 – 9.50 grupa 3
mgr BOGUSŁAWA JAKUBIEC
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze indywidualnie w razie potrzeb indywidualne ustalenia 4a   4b

5a   5b

5c   5d

7b

zajęcia

w ramach Projektu Unijnego

piątek 13.00 – 13.45 4b

wyznaczeni uczniowie

zajęcia

w ramach Projektu Unijnego

piątek 13.55 – 14.40 5b   5d

wyznaczeni uczniowie

mgr MAŁGORZATA JAKUBIEC
zajęcia wyrównawcze z matematyki
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek 13.55 – 14.40 5a

5d

zajęcia wyrównawcze z matematyki
w ramach Projektu Unijnego
wtorek 7.20 – 8.05 5b
zajęcia wyrównawcze z matematyki
w ramach Projektu Unijnego
wtorek 13.55 – 14.40 4a
mgr ANNA WĘGRZYN
Szkolny Klub Sportowy czwartek 7.20 – 8.05 4 – 7

dla chętnych

mgr MAŁGORZATA KWAŚNY
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki w ramach Projektu Unijnego
wtorek 7.20 – 8.05 7b
wtorek 13.55 – 14.40 5c
środa 13.55 – 14.40 6a
piątek 7.20 – 8.05 6b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

czwartek 13.55 – 14.40 4b
zajęcia koła matematycznego
w ramach Projektu Unijnego
        poniedziałek 7.20 – 8.05 7b
środa 7.20 – 8.05 6a

6b

mgr MARIA PROSTAK
koło muzyczne

Zespół Beskidy

poniedziałek

i/lub   środa

13.55 – 15.35

15.45 – 16.30

(w razie potrzeb)

4-7
mgr KATARZYNA MĘCNER
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.IVa, IVb piątek 7.20 – 8.05 4a

4b

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.VIa,VIb wtorek 7.20 – 8.05 6a

6b

koło polonistyczne kl.VIa poniedziałek 9.05 – 9.50 6a
mgr ANITA TYRLIK
zajęcia przyrodnicze
w ramach Projektu Unijnego
środa 13.55-14.40 6b

gr.1

zajęcia przyrodnicze
w ramach Projektu Unijnego
wtorek 14.45-15.30 6b

gr.2

mgr MONIKA BOGUMIŁ-LASZCZAK
koło plastyczno/historyczne poniedziałek 7.20 – 8.05 4 – 7
koło historyczne

(według potrzeb)

piątek 7.20 – 8.05
mgr SŁAWOMIRA BASIURA
Szkolne Koło Caritas czwartek 13.55 – 14.40 dla chętnych
mgr KATARZYNA BYRDY
koło języka angielskiego czwartek 7.15 – 8.00 4b  5a 5c  5d 6b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 7.15 – 8.00
mgr ALEKSANDRA LASZCZAK
zajęcia  w ramach Projektu Unijnego

„TRENING LOGICZNEGO  MYŚLENIA”

wtorek 13.45– 15.15 4a
Trening Umiejętności Społecznych poniedziałek 11.50 – 13.20 4a
mgr DOROTA ŁACIAK
zajęcia matematyczno-logiczne
w ramach Projektu Unijnego„MAŁY MISTRZ”
środa 8.10-8.55

13.55-14.40

2b
Trening Umiejętności Społecznych poniedziałek 11.50 – 13.20 2b
mgr WIESŁAWA STOLARCZYK-KOS
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego poniedziałek 7.20 – 8.05 7b
zajęcia wyrównawcze z języka polskiego środa 7.20 – 8.05 5a  5b

5c  4a

mgr JAKUB STUDZIŃSKI
koło gitarowe środa 13.55 – 14.40 3-7
koło biblijne środa 14.50 – 15.35 3-7
Back To Top
Wielkość liter
Kontrast