skip to Main Content
+ 48 33 827 19 90 sekretariat@spwj.edu.pl ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

ROK  SZKOLNY 2020/2021

Lista osiągnięć uczniów naszej szkoły

Konkursy przedmiotowe rok szkolny 2020/2021

PRZEDMIOT NAUCZYCIEL  

NAZWA KONKURSU

 

ILOŚĆ

UCZ.

LAUREACI/WYRÓŻNIENI
EDUKACJA

WCZESNO-SZKOLNA

B. WŁODARZ Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 1 Hanna Stawowczyk 4b – wyróżnienie
D.ŁACIAK Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 1

 

Lena Marek 2a – nagroda
Ogólnopolski Konkurs Nauk Matematycznych “Kangur” 1 —————————————–
L. SKONECKA Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 4 Alicja Słonka 3b – wyróżnienie
I Powiatowy Konkurs plastyczny „Mam apetyt na zdrowie” dla uczniów klas I – III szkół podstawowych z terenu powiatu bielskiego 1 Magdaleny Ryszka 3a – dyplom za udział
J. POLSKI K. MĘCNER Gminny Konkurs Ortograficzny

„Ortograficzne Potyczki”

3 Julia Wojtyła 7c – 2. miejsce

Julia Jakubiec 7a – 3. miejsce

W. STOLARCZYK KOS Gminny Konkurs Ortograficzny

„Ortograficzne Potyczki”

3 Hanna Stawowczyk 4b – 3. Miejsce

 

Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a środowisko” 5 Bogusław Filapek 4a – 1. miejsce

Jakub Waluś 6a – 2.miejsce

J. ANGIELSKI B. JĘDRYKA

L. MROCZEK

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 6 —————————————–
MUZYKA M. PROSTAK II Regionalny Przegląd Piosenki Turystycznej organizowany przez DK w Knurowie (online) 2 Łucja Żmij 5a, Liliana Kowalczuk 5a – dyplom uczestnictwa
PLASTYKA M. BOGUMIŁ LASZCZAK Powiatowy konkurs „Lepiej zapobiegać niż leczyć” – kategoria 4-8, konkurs plastyczny

 

3 —————————————–
Konkurs Plastyczny ONLINE na Lalkę Teatralną” organizator GOK Buczkowice 12 Ewelina Ewertowska 6b, Martyna Rosiak 7c – wyróżnienie
GEOGRAFIA/

PRZYRODA

A.TYRLIK “Prastara puszcza i oddziaływanie człowieka i zjawisk pogodowych” 3 —————————————–

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” 16 Hanna Stawowczyk 4b – wyróżnienie
BIOLOGIA B. JAKUBIEC Powiatowy konkurs „Lepiej zapobiegać niż leczyć” – kategoria 7-8, konkurs na opis zdrowego dnia 3 Martyna Mańdok 7c, Anita Mizera 7c – wyróżnienie
MATEMATYKA M. KWAŚNY

M. BIERNAT

Ogólnopolski Konkurs Nauk Matematycznych “Kangur”

 

16 —————————————–

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE B. SZYMAŃCZAK Mistrzostwa Polski Młodzików i Ogólnopolskie Spotkanie UKS w narciarstwie biegowym 4 Martyna Mańdok 7c, Martyna Rosiak 7c, Weronika Drelicharz 7d, Anna Pawlik 7d – 2 miejsce w  biegu sztafetowym

Martyna Mańdok 7c – 2 miejsce w biegu indywidualnym stylem klasycznym

  Program Równać Szanse Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanym przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży – projekt „STREET ART” na warsztat” 4 Martyna Mirowska 7d

Julia Kusior 7d

Marta Misterka 7c

Lea Wajdzik 7a

OPRACOWAŁA

BOGUSŁAWA JAKUBIEC

Konkursy przedmiotowe 1. półrocze roku szkolnego 2019/2020

 

Nazwa konkursu Prowadzący/opiekun Laureaci
„Alfik Humanistyczny” Katarzyna Męcner Zofia Węgrzyn-wynik dobry, Jakub Nikiel-wynik dobry,  Szymon Jasiczek-wynik bardzo dobry
Gminny konkurs „Ortograficzne potyczki” Katarzyna Męcner Julia Jakubiec-2. miejsce, Julia Wojtyła—3. miejsce
„Alfik Humanistyczny” Wiesława Stolarczyk-Kos Anna Goryl, Maria Hoczek, Julia Handzlik- wynik bardzo dobry
„Człowiek a środowisko” Wiesława Stolarczyk-Kos Julia Kusior-wyróżnienie (kategoria literacka)
I etap XX Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek Beata Duraj Alicja Szkup-1. Miejsce (soliści 1-3)
„Święty bez Granic”-konkurs plastyczny Sławomira Basiura Elżbieta Kąkol-III m.
„Człowiek a środowisko”

 

 

„Pingwin”

Anita Tyrlik Wiktor Rączka-II m.-(kategoria prezentacja multimedialna)

Szymon Jasiczek-wyróżnienie

Konkurs plastyczny na kartkę Bożonarodzeniową Monika Bogumił -Laszczak Krystian Bagnicki, Dominik Farbotko-wyróżnienie
„Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej”. Monika Biernat, Joanna Osowska-Młynarczyk Zakwalifikowani do II etapu: Anna Goryl, Maria Hoczek, Dominik Helfer
I etap XX Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

 

 

 

Konkurs kolęd i pastorałek w kościele Parafialnym w Bystrej Krakowskiej

XI Gody Bystrzańskie (gminne)

 Maria Prostak Anna Kuboszek -1. miejsce (kat. kl. 4-6), Kinga Dziedzic, Piotr Pukacz (wyróżnienie -zespół), Anna Klimczak, Marta Czech -wyróżnienie-zespół). Informacje o

 

Natalia Jachnicka-Senk-1. m., Martyna Guzik-wyróżnienie

nagroda dla grupy kolędniczej

Powiatowy Miting Lekkoatletyczny

 

Bielskie Czwartki Lekkoatletyczne

Gminne sztafetowe biegi przełajowe

 

 

 

 

 

Gminne zawody w minipiłce nożnej

Gminne zawody w tenisie stołowym dzieci i młodzieży

 

 

 

Gminne zawody w minipiłce ręcznej

 

 

 

 

 

 

 

Gminne zawody piłki ręcznej chłopców kl. 8

 

 

 

Gminne zawody w minipiłce koszykowej dziewcząt i chłopców

Anna Węgrzyn VII miejsce, Zofia Węgrzyn 2. m. skok w dal, Julia Jarzębowska,-3.m. 400m.

Zofia Węgrzyn-3. m. skok w dal i bieg na 60m.

1.m. Dziewcząt- A. Węgrzyn, A. Pawlik, M. Rosiak, M. Mańdok, J. Jarzębowska, M. Mirowska, 4. m. chłopców-K. Ferdynus, J. Sołdra, M. Hola, R. Jakóbiec, D. Wandzel, P. Skonecki

5.m. chłopców

3.m. dziewcząt-L. Żmij, W. Drelicharz, 3.m. chlopców- S. Mędrzak, M. Wiewióra, P. Jaworski, 5. m. chłopców-T. Pach, F. Hoczek, K. Ferdynus

1. m. dziewcząt-Z. Węgrzyn, M. Rosiak, M. Mańdok, J. Jarzębowska, K. Kliś, L. Wajdzik, A. Mizera, L. Żmij, W. Drelicharz, K. Bojdys, E. Zyzańska, 5. m. chłopców- K. Wajdzik, R. Jakóbiec, K. Janosz, K. Nikiel, P. Bodek, M. Hola, Sz. Galas, N. Łasut

4. m.-S. Mędrzak, T. Adamiec, M. Cichecki, J. Konior, D. Helfer, J. Keller, P. Maliszewski, A. Pezda, K. Kliś, M. Wiewióra

5. m. dziewczyny- Z. Węgrzyn, M. Mańdok, N. Romaniak, A. Mizera, J. Jarzębowska, L. Wajdzik, K. Bojdys, L. Żmij, A. Steczek, chłopcy-P. Bodek, R. Jakóbiec, K. Ferdynus, K. Janosz, J. Nikiel, F. Ptak, Sz. Galas, F. Hoczek.

Konkursy przedmiotowe 2. półrocze roku szkolnego 2019/2020.

KANGUR  „Żaczek”

 

 

 

 

KANGUR  „Beniamin”

Kl.5

 

KANGUR „Beniamin”

Kl. 6

 

 

KANGUR „Kadet’

Kl. 8

Lucyna Skonecka

 

Beata Duraj

 

 

Joanna Osowska-Młynarczyk

 

 

 

 

 

 

 

Monika Biernat

Maja Jasiczek, kl. 2b-wyróżnienie

Fabian Wiśniowski, kl. 2a-wyróżnienie

 

Szymon Jasiczek, kl.5b-wyróżnienie

Dominik Farbotko, kl. 5a-wyróżnienie

Filip Hoczek, kl. 6b-wyróżnienie

Martyna Mirowska, kl. 6d-wyróżnienie

Tomasz Pach, kl. 6d-wyróżnienie

Maria Hoczek, kl. 8b-wyróżnienie

Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – awans do powiatu (który się nie odbył z powodu pandemii) Maria Prostak Kinga Wiewióra, klo. 5b
Julia Jakubiec, kl. 6a
Dominik Farbotko, kl. 5a
Tomasz Pach, kl. 6d-III miejsce w rejonie
XXVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ” Mieszkam w Beskidach” Monika Bogumił-Laszczak Zofia Węgrzyn- II miejsce
Anita Mizera -III miejsce
Martyna Rosiak- wyróżnienie Martyna Mańdok- wyróżnienie
Dominik Farbotko- wyróżnienie
 

 

 

Półfinał powiatu w piłce ręcznej dziewcząt.

 

 

 

 

Mistrzostwa Powiatu Bielskiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt i awans do ćwierć finału wojewódzkiego, który niestety nie doszedł do skutku z powodu Covid 19.

 

 

Gminne zawody w mini piłce siatkowej.

Anna Węgrzyn

 

 

 

 

 

Anna Węgrzyn

 I miejsce -Skład reprezentacji szkolnej: Węgrzyn Z, Mizera A, Wajdzik L, Kliś K, Jarzębowska J, Żmij L, Bojdys K, Zyzańska E, Wójcikiewicz M

zdobycie historycznego dla szkoły Mistrzostwa Powiatu Bielskiego Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt i awans do ćwierć finału wojewódzkiego, który niestety nie doszedł do skutku z powodu Covid 19. Skład drużyny : Węgrzyn Z, Mizera A, Wajdzik L, Kliś K, Mańdok M, Rosiak M, Żmij L, Bojdys K, Steczek A.

 

III –ce dziewcząt: Węgrzyn Z, Kliś K, Wajdzik L, Steczek A, Drelicharz W, Romaniak N, Sala J, Kuboszek A, Żmij L, Bojdys K. V m-ce chłopców, Nikiel J, Ferdynus K, Sołdra J, Hola M, Pach T, Jakóbiec R, Ptak F, Niedźwiecki K, Lipiec S, Janosz K.

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX (pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

 

Konkurs języka angielskiego organizowany przez Szkołę Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Bielska- Białej

 

Beata Jędryka – Zofia Węgrzyn II miejsce (125p /150p)

 

 

 

 

 

 

Zofia Węgrzyn i Paweł Bodek przeszli do drugiego etapu (który nie odbył się z powodu pandemii).

Ogólnopolski Konkurs z Geografii „Edi” Anita Tyrlik Szymon Jasiczek 5b-wyróżnienie

II PÓŁROCZE 2018/2019

I PÓŁROCZE 2018/2019

Back To Top
Wielkość liter
Kontrast