skip to Main Content
+ 48 33 827 19 90 sekretariat@spwj.edu.pl ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

2022/2023     pierwsze półrocze

Imię i Nazwisko nauczyciela: mgr BEATA DURAJ
rodzaj zajęć  dzień  godzina  klasa
diagnoza pedagogiczna  wrzesień 

październik 

wg ustaleń  1a
zespół wyrównawczy piątek 11.35 1a, b
zajęcia logopedyczne środa  7.30, 13.40 1a
konsultacje dla rodziców/uczniów  poniedziałek  7.00 – 8.00  dla chętnych
dodatkowe zajęcia specjalistyczne MEiN poniedziałek, wtorek, czwartek 7.20

7.20

7.20

1a, b
Imię i Nazwisko nauczyciela: mgr ANNA TUROTSZY-GORYL
diagnoza pedagogiczna  wtorek,  

czwartek 

11.50 – 12.35  1b
konsultacje dla rodziców/uczniów  czwartek  7.00 – 8.00  dla chętnych
Imię i Nazwisko nauczyciela: mgr LUCYNA SKONECKA
zespół dydaktyczno-wyrównawczy  piątek  11.50 – 13.30  2a
j.polski dla obcokrajowców  poniedziałek 

wtorek 

środa

12.45 – 14.20  kl. I-III
konsultacje dla rodziców/uczniów  piątek  13.30 – 14.30  dla chętnych
Imię i Nazwisko nauczyciela: mgr ANNA ŁABUZ
zespół wyrównawczy  czwartek  12.50 – 13.35  3a
koło plastyczne  piątek  11.50 – 12.35  3a
Bajanie – elementy bajkoterapii  piątek  12.50 – 13.35  1a 1b
konsultacje dla rodziców i uczniów  środa  7.00 – 8.00  dla chętnych
Imię i Nazwisko nauczyciela: mgr BARBARA WŁODARZ
zespół wyrównawczy  czwartek  12.50 – 13.35  3b
kółko matematyczne – klocki LEGO konsultacje dla rodziców/uczniów wtorek 

wtorek

12.45 – 13.30 

13.30 – 14.30

3b 

dla chętnych

 

Imię i Nazwisko nauczyciela: mgr Bogusława Jakubiec
przygotowanie do konkursu  

przedmiotowego z biologii / 

poprawa sprawdzianów

czwartek  7.15 – 8.00  chętni uczniowie 

klas 4-8

konsultacje dla rodziców/uczniów  środa  14:35 – 15:35  dla chętnych 
Imię i Nazwisko nauczyciela: mgr Beata Szymańczak
zajęcia sportowe klas 1-3  poniedziałek  14.35 – 15.20  dla chętnych 
konsultacje dla rodziców/uczniów  czwartek  7.30 – 8.30  dla chętnych 
Imię i nazwisko nauczyciela: mgr Małgorzata Kwaśny
zajęcia dodatkowe z matematyki  poniedziałek  8.00 – 8.45  8b
zajęcia dodatkowe z matematyki  piątek  13.45 – 14.30  8a
konsultacje dla rodziców/uczniów  poniedziałek  14.35 – 15.35  dla chętnych
Imię i nazwisko nauczyciela: mgr Dorota Łaciak
konsultacje dla rodziców/uczniów  wtorek  7:35 – 8:35
zajęcia rewalidacyjne  wtorek  8:40 – 9:40
zajęcia rewalidacyjne  czwartek  8:40 – 9:40
Imię i nazwisko nauczyciela: mgr Katarzyna Domańska-Dyda
zajęcia rewalidacyjne  poniedziałek  12.40 – 14.40
wtorek  6.55 – 7.55  12.40-13.40
środa  6.55 – 7.55  12.40-13.40
czwartek  11.45 – 12.45
dodatkowe zajęcia specjalistyczne MEiN  wtorek  13.45 – 14.30 indywidualnie  

z uczniem 

środa  13.45 – 14.30
piątek  11.50 – 12.35
konsultacje dla rodziców/uczniów  poniedziałek  14.40 – 15.40  dla chętnych
konsultacje dla rodziców/uczniów  poniedziałek  7.00 – 8.00  dla chętnych
Imię i nazwisko nauczyciela: mgr Monika Bogumił-Laszczak
zajęcia plastyczne  poniedziałek  7.15 – 8.45  chętni uczniowie 

 

(co dwa tygodnie)  klas IV-VIII
konsultacje dla rodziców/opiekunów  wtorek  7.00 – 8.00  dla chętnych 

Imię i nazwisko nauczyciela: mgr Monika Biernat

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4a – czwartek 8.00

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 4b – poniedziałek 12.50

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 5b – czwartek 7.15

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 6b – wtorek 7.15

 

KONSULTACJE DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW
mgr MONIKA BIERNAT  środa 7.00 – 8.00
mgr MAGDALENA BAKALARSKA  poniedziałek  13.40 – 14.40
mgr GABRIELA GIEŁTOWSKA  wtorek  7.00 – 8.00
mgr SARA KINIO  wtorek  7.00 – 8.00
mgr BEATA JĘDRYKA  wtorek  8.00 – 9.00
mgr WIESŁAWA STOLARCZYK-KOS  środa  7.00 – 8.00
mgr ANITA TYRLIK  środa  15.00 – 16.00
mgr ANNA WĘGRZYN  czwartek  7.30 – 8.30
mgr JAKUB STUDZIŃSKI  czwartek  13.35 – 14.35
mgr PAULINA ADAMCZYK  piątek  7.30 – 8.30
mgr AGNIESZKA KOSTKA  piątek  8.45 – 9.45
mgr KATARZYNA ZASIADCZUK-KUBICA  poniedziałek  13.45 – 14.45 

co dwa tygodnie

mgr EDYTA KUBASZKO  wtorek  9.50 – 10.50 

co dwa tygodnie

mgr JANUSZ GRYGIERZEC  środa  14.45 – 15.45 

co dwa tygodnie

mgr BARBARA PASTWA  czwartek  7.30 – 8.30 

co dwa tygodnie

mgr URSZULA COPIJA  czwartek  14.30 – 15.30  

co dwa tygodnie

mgr GRZEGORZ PIWOWAR  czwartek  15.20 – 16.20 

co dwa tygodnie

Zajęcia dodatkowe w naszej szkole

ROK  SZKOLNY 2021/2022

mgr LUCYNA SKONECKA
diagnoza pedagogiczna codziennie

do zakończenia

diagnozy

13.00 – 14.45  

1a

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 12.00 – 12.45

 

mgr BARBARA WŁODARZ
kółko matematyczne środa 14.40– 15.25 2b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 10:00 – 10.45

 

mgr DOROTA ŁACIAK
zajęcia rewalidacyjne poniedziałek 13:45 – 15:45  

3b

 

koło matematyczne wtorek 10:55 – 11:40
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 13:00 – 13:45
koło polonistyczne czwartek 12:00 – 12:45
Trening Umiejętności Społecznych zajęcia rozwijające kompetencje społeczne piątek 13:00 – 14:35

 

mgr BEATA DURAJ
zajęcia LOGOPEDYCZNE wtorek 7.30 – 8.00 3b
zajęcia LOGOPEDYCZNE środa 13.40 – 14.10 4b
zajęcia LOGOPEDYCZNE czwartek 7.30 – 8.00 2a
mgr BEATA JĘDRYKA
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z języka angielskiego

poniedziałek 7.20 – 8.05 7a 7b
zajęcia koła języka angielskiego piątek 7.20 – 8.05 8b 8d

 

mgr MARIA PROSTAK
koło muzyczne

zespół fletni pana – „Beskidy”

poniedziałek

 

13.50 – 14.35

lub do 15.25
(wg wcześniejszej informacji nauczyciela)

4-8
czwartek 13.50 – 14.35

 

mgr BOGUSŁAWA JAKUBIEC
przygotowanie do konkursu przedmiotowego z biologii wtorek 8.10 – 8.55 8a   8b

wyznaczone osoby

środa 14.40 – 15.25
godziny z MEiN

biologia: 5a – 2godz., 5b – 2godz.

chemia: 7a -1godz., 7b – 2godz.

terminy ustalane na bieżąco

 

mgr WIESŁAWA STOLARCZYK-KOS
zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

poniedziałek 7.20 – 8.05 7b
zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego

środa 7.20 – 8.05 5a  5b

5d  4a

mgr JOLANTA KACZMARCZYK
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne poniedziałek 7.20 – 8.05 7a  7b
wtorek 13.50 – 14.35 6a
środa 13.50 – 14.35 4a  5a
rewalidacja środa 12.00 – 12.45 indyw.
czwartek 12.00 – 12.45 indyw.

 

 

Back To Top