skip to Main Content
+ 48 33 827 19 90 sekretariat@spwj.edu.pl ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

Zajęcia dodatkowe w naszej szkole

Beata Duraj-Naumiuk

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek7.20 – 8.052 a
Zajęcia rozwijające uzdolnienia matematyczno-przyrodnicze
w ramach Projektu Unijnego
wtorek7.20 – 8.052 a
Koło matematyczneśroda10.55 - 11.402 a
Zabawy z eksperymentami
w ramach Projektu Unijnego
czwartek7.20 – 8.052 a
Zajęcia wyrównawczepiątek7.20 – 8.052 a

Lucyna Skonecka

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów “Trening logicznego myślenia -
Główka pracuje”
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek12.50 – 13.352 b
Zajęcia rozwijające uzdolnienia
Zajęcia matematyczne dydaktyczno-wyrównawcze
“Zabawy z liczbami”
w ramach Projektu Unijnego
środa8.10 – 8.552 b
Zajęcia z eksperymentami
“Zabawy z przyrodą”
w ramach Projektu Unijnego
środa13.00 – 13.452 b
Zabawy z eksperymentami

Zajęcia rozwijające uzdolnienia uczniów matematyczno-informatyczne
w ramach Projektu Unijnego
piątek12.50 – 13.352 b
Koło matematycznepiątek8.10 – 8.552 b

Zespół dydaktyczno-wyrównawczy
“Zabawy z literami”
wtorek13.00 – 13.452 b

Dorota Łaciak

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa

zajęcia matematyczno-logiczne
w ramach Projektu Unijnego
„MAŁY MISTRZ”

piątek12.00-12.45
12.55-13.40
1 a
Zajęcia rozwijające uzdolnienia Trening Umiejętności Społecznychwtorek13.00 – 14.351 a
rewalidacjaczwartek12.50 - 13.50

Barbara Włodarz

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
zajęcia rozwijające
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek12.00 – 12.453 b
Zajęcia rozwijające uzdolnienia
zajęcia matematyczno-przyrodnicze
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek13.00 – 13.453 b
zajęcia wyrównawcze
w ramach Projektu Unijnego
czwartek13.00 – 13.453 b
Trening Umiejętności Społecznychwtorek13.00 - 14.353 b
[table “” not found /]

Beata Jędryka

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
zajęcia języka angielskiego
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek8.10-8.55grupa 1 kl.VIII
Zajęcia rozwijające zajęcia języka angielskiego
w ramach Projektu Unijnego
wtorek8.10-8.55grupa 2 kl.VIII
zajęcia języka angielskiego
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek13.00-13.45kl.VIa,c,d

Anna Łabuz

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
zajęcia matematyczno-przyrodnicze
w ramach Projektu Unijnego
piątek13.00 – 13.453 a
Zajęcia rozwijające uzdolnienia zajęcia wyrównawcze
w ramach Projektu Unijnego
poniedziałek12. 00 - 12.453 a

Anna Turotszy-Goryl

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
z matematyki
w ramach Projektu Unijnego
Zajęcia matematyczno-przyrodnicze “Cyferki pod lupą”
w ramach Projektu Unijnego
wtorek12:00-12:451b
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyczne
w ramach Projektu Unijnego
czwartek
13:00-13:45
1b
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyczneczwartek12:00-12:451b

Magdalena Musiał

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
rewalidacja poniedziałek
wtorek
środa
czwartek

7.00-8.00
12.50-13.50
12.50-13.50
12.50-13.50

Maria Prostak

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa

Zajęcia zespołu Fletni Pana "Beskidy"
środa
i/lub czwartek

13.55 – 15.30
14.50 – 15.35
(w razie potrzeb
po wcześniejszej zapowiedzi n-la)
4-8

Katarzyna Gruszecka-Matuszkiewicz

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
rewalidacja
poniedziałek
czwartek

12.45 - 13.45
7.10 - 8.10
2 a

Jakub Studziński

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
koło biblijneśroda14.50 – 15.353-8
koło gitarowe
środa13.55 – 14.40 3-8

Joanna Osowska-Młynarczyk

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze matematyczne
w ramach Projektu Unijnego

poniedziałek
czwartek
piątek
14.40 – 15.25
6b
5a
6d
kółko matematyczne

wtorek
środa

8b
5a

Monika Biernat

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
koło matematyczneponiedziałek7.20 – 8.056 c

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

wtorek
15.25 - 16.10
6
Koło matematyczneśroda14.40-15.258 b

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
środa15.25 - 16.108 b

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki
piątek7.20 - 8.056
koło matematyczne czwartek7.20 – 8.056 a

Katarzyna Męcner

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.IVaponiedziałek9.05- 9.504 a
koło polonistyczne kl.IVaponiedziałek8.10- 8.554 a

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.VIa,VIc / koło polonistyczne
poniedziałek13.00 - 13.456 a, 6 c
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.Vb
środa7.20-8.055b

Sławomira Basiura

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
Szkolne Koło Caritasśroda14.50 – 15.355-8

Dominika Bielec

rodzaj zajęćdzień tygodniagodzinaklasa
projekt unijny: Przyroda - zajęcia metodą eksperymentu
poniedziałek
czwartek

14.45-15.30,
14.45-15.30.

gr.1.
gr.2.
RODZAJ ZAJĘĆPROWADZĄCYDNIGODZINYKLASY / GRUPY
Skoki na trampolinieJanusz Kruk
Dariusz Leńko
Poniedziałki i środy15:30 - 17:00Grupa 1
15:30 - 16:45Grupa 4
16:45 - 17:30Grupa 5
17:00 - 18:30Grupa 3
17:30 - 18:00Grupa 6
18:00 - 20:30Grupa 2
18:00 - 20:30Grupy: 2, 3
Piątki17:00 - 18:30Grupy: 1, 3
18:00 - 20:30Grupa 2
Skoki na ścieżceJanusz Kruk
Artur Juraszek
Poniedziałki i środy15.30 - 16.45Grupa naborowa
16:45 - 17:30Grupa 6
17:30 - 18:00Grupa 5
Wtorki16:30 - 18:00Zawodnicy
Czwartki17:00 - 18:30Zawodnicy
Back To Top