skip to Main Content
+ 48 33 827 19 90 sekretariat@spwj.edu.pl ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

Osiągnięcia naszych uczniów

SP NR 1 IM. WŁADYŁAWA JAGIEŁŁY             KONKURSY 2017/2018             1 PÓŁROCZE

 

 

KONKURSY I półrocze 2018

 

 

 

PRZEDMIOT/OSOBA PRZYGOTOWUJĄCA ILOŚĆ UCZNIÓW UCZESTNICZĄCYCH

OGÓŁEM

NAZWA KONKURSU LAUREACI/WYRÓŻNIENI
1B

BARBARA WŁODARZ

16 uczniów XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek (organizator: Akcja Katolicka Parafii Kościoła pod wezwaniem   Św. Michała Archanioła w Wilkowicach wraz z  Diecezją  Bielsko-Żywiecką) 2 miejsce w kategorii kl. I – III zespoły powyżej 10 osób
2A

KATARZYNA TASARZ- JAMRÓZ

 

5 uczniów Szkolny konkurs

,,Najpiękniejsza ozdoba świąteczna’’

Wiktoria Chwastek – 1 miejsce

Zofia Adamczyk –  1 miejsce

Kinga Dziedzic – wyróżnienie

3 uczniów Wojewódzki konkurs plastyczny ,,Mój ulubiony bohater  literacki’’ ———————

 

 

5 uczniów Ogólnopolski Konkurs Matematyczny ,,Alfik matematyczny’’ Antoni Klimczak – wynik dobry

 

18 uczniów Szkolny konkurs ,,Zakładka do książki Grzegorza Kasdepke ,,Kasztan, tapczan, tralala’’ Mikołaj Dębiński – 1  miejsce

Piotr Pukacz – 2 miejsce

Wiktoria Chwastek – 3 miejsce

3A/3B

L.SKONECKA/E.WNUK

16  uczniów XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek – etap parafialny (organizator: Akcja Katolicka Parafii Kościoła pod wezwaniem   Św. Michała Archanioła w Wilkowicach wraz z  Diecezją  Bielsko-Żywiecką) 3a: Michał Cury, Julianna Gardas, Karolina Janik, Szymon Kaniewski, Amelia Kliś, Michał Salepa, Julia Sufczyńska, Szymon Żmij,

3b: Karolina Hola, Julia Janek,

Emilia Zyzańska, Milena Wójcikiewicz, Kinga Wiewióra, Franciszek Gołąbek, Piotr Skonecki, Szymon Jasiczek – 1 miejsce  w kategorii klas I – III

3A

LUCYNA SKONECKA

1 uczeń Konkurs na kartkę bożonarodzeniową organizowany przez GOK Bystra Szymon Żmij –  wyróżnienie
3B

ELŻBIETA WNUK

1 uczeń Ogólnopolski Konkurs Literacki „Alfik Humanistyczny” Szymon Jasiczek –  wynik bardzo dobry
3C

BEATA DURAJ

1 uczeń Powiatowy Konkurs „Człowiek a środowisko” Anna Klimczak – 1 miejsce w kategorii literackiej
1 uczeń Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek (organizator: Akcja Katolicka Parafii Kościoła pod wezwaniem   Św. Michała Archanioła w Wilkowicach wraz z  Diecezją  Bielsko-Żywiecką) Marta Czech – 1 miejsce w kategorii soliści
4  uczniów Ogólnopolski Konkurs Literacki „Alfik Humanistyczny” Karina Dziedzic, Anna Klimczak, Natalia Kamińska – wynik bardzo dobry
WIESŁAWA STOLARCZYK KOS 5  uczniów Wojewódzki Konkurs Literacki „Chcecie bajki oto bajka” ——————————————-
12  uczniów Wojewódzki Konkurs Poetycki „Jan Paweł II w Beskidach” ——————————————–
2  uczniów Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego ——————————————–
4  uczniów Powiatowy Konkurs Literacki „Człowiek a środowisko” Dominik Helfer 6b – 3 miejsce
15  uczniów Ogólnopolski Konkurs Literacki „Alfik Humanistyczny” wynik bardzo dobry: Julia Jakubiec 4a, Weronika Pukacz 4a, Anna Kuboszek 4a, Paweł Bodek 4a, Filip Hoczek 4b, Wiktoria Ryczek 4b, Agnieszka Widuch 4d, Anna Pawlik 4d, Jakub Pach 6b

wynik dobry: Oliwier Pszczółka 6b

KATARZYNA MĘCNER 2 uczniów Wojewódzki Konkurs Literacki „Chcecie bajki oto bajka” —————————————–
2 uczniów Powiatowy Konkurs Literacki „Człowiek a środowisko” ——————————————
28 uczniów Ogólnopolski Konkurs Literacki „Alfik Humanistyczny” wynik bardzo dobry: Zofia Węgrzyn 4c, Jakub Nikiel 4c, Zuzanna Bokun 5a, Urszula Czech 6a

wynik dobry: Szymon Galas 4c

2 uczniów Konkurs im. Wandy Chotomskiej Czekamy na wyniki
BOGUSŁAWA JAKUBIEC 14  uczniów Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Pingwin” —————————————
ANITA TYRLIK 10  uczniów Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Pingwin” ————————————-
ANITA TYRLIK 7  uczniów Powiatowy Konkurs „Człowiek a środowisko” Patryk Grabski  5b –  wyróżnienie w kategorii fotograficznej
ANNA SKÓRZAK

MAŁGORZATA KWAŚNY

Wszyscy uczniowie Konkurs Matematyczny „Mistrz tabliczki mnożenia” Lista zwycięzców z tytułem „Mistrz tabliczki mnożenia” u nauczyciela matematyki
ANNA SKÓRZAK Wszyscy uczniowie klas 4a, 4 b, 4d Konkurs Matematyczny „Matzoo” ————————————–
ANNA SKÓRZAK 4 uczniów Konkurs plastyczny „Od 1 do ∞” —————————————-
MAŁGORZATA KWAŚNY 3 uczniów Wojewódzki Konkurs Matematyczny ——————————————
MARIA PROSTAK 9 uczniów XVIII Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek (organizator: Akcja Katolicka Parafii Kościoła pod wezwaniem   Św. Michała Archanioła w Wilkowicach wraz z  Diecezją  Bielsko-Żywiecką) Zespół „Groniczki” – 1 Miejsce

Soliści: Anna Kuboszek 4a – 1 miejsce

9 uczniów Przegląd Kolęd i Pastorałek

(organizator: Biblioteka Publiczna w Wilkowicach oraz Akcja Katolicka w Kościele Parafialnym w Mesznej)

Dziecięcy Zespół Fletni Pana „Beskidy” – nagroda

Grupa kolędnicza

 

11 uczniów IX „Gody Bystrzańskie”

(org: Stowarzyszenie „Bystrzańska  Inicjatywa”)

Dziecięcy Zespół „Fletni Pana” „Beskidy”- nagroda szczególna
10 uczniów Konkurs Kolęd i Pastorałek

(organizator: Parafia Kościoła w Bystrej Krakowskiej )

 

Dziecięcy Zespół Fletni Pana „Beskidy”- I miejsce

Ind.: Weronika Pukacz 4a – 2 miejsce

Agnieszka Widuch 4d – 3miejsce

Anna Kuboszek 4a –  3 miejsce

MONIKA BOGUMIŁ LASZCZAK 5 uczniów Gminny Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową Anna Pawlik 4d – wyróżnienie

Bartosz Kadłubicki 4d – wyróżnienie

15 uczniów Międzynarodowy Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową Lidia Żmij 4b – 2 miejsce
20 uczniów Mój ulubiony bohater literacki Zofia Węgrzyn 4c – wyróżnienie

Julia Lupa 5b – wyróżnienie

28 uczniów Międzynarodowy Konkurs Mieszkam w Beskidach Czekamy na wyniki
SŁAWOMIRA BASIURA

JAKUB STUDZIŃSKI

 

5  uczniów Międzynarodowy Konkurs Ekumeniczny „Jonasz” Kwalifikacja do etapu rejonowego: Ela Kąkol 4c, Martynka Rosiak 4c, Filip Zuziak 6a, Nikodem Basiura 4 c, Zuzanna Klimczak 6a
SŁAWOMIRA BASIURA

 

14  uczniów IX „Gody Bystrzańskie”

(org: Stowarzyszenie „Bystrzańska  Inicjatywa”)

Grupa kolędnicza

 

ANDRZEJ POBOŻNY

BEATA SZYMAŃCZAK

ANNA WĘGRZYN

 

10 uczniów Mini piłka nożna chłopców – zawody gminne 1 miejsce
10 uczniów Mini piłka nożna chłopców – półfinały powiatowe 1 miejsce
10 uczniów Mini piłka nożna chłopców – finał powiatu bielskiego 3 miejsce
12 uczniów Sztafetowe biegi przełajowe dziewczyn i chłopców 1 miejsce
6 uczniów Tenis stołowy 1 miejsce  chłopcy, 2 miejsce dziewczyny
6 uczniów Powiatowe zawody w tenisie stołowym dziewczyn  i chłopców 11 miejsce
19 uczniów Gminne zawody w mini piłce koszykowej Chłopcy: Dawid Copija 6a, Jakub Męcner 6a, Karol Drelicharz 5b, Jakub Mańdok 5a,  Marek Salachna 5a, Szymon Laszczak 5a, Sebastian Mędrzak 6b,  Oliwier Pszczółka 6b, Jakub Pach 6b,  Kacper Duraj 5a-2 m.

Dziewczyny: Karolina Zakrzewska 6a, Urszula Czech 6a, Katarzyna Janosz 6a, Natalia Kowalska 5b, Wiktoria  Janek 5b,  Julia Lupa 5b, Kinga Biernat 5b, Ania Goryl 6b, Dagmara Chrobak 5b – 3 miejsce

16 uczniów Gminne zawody w mini piłce ręcznej 2 miejsce  chłopcy, 2 miejsce dziewczyny
10 uczniów Ogólnopolskie Zawody Halowe Kacper Kmieć 4d, Martyna Mańdok 4c, Bartosz Kadłubicki 4 b –  1 miejsce
12 uczniów Ogólnopolskie Zawody Pływackie Jakub Męcner 6a – 1miejsce

Kamil Twardowski 5b – 2 miejsce Karina Dziedzic 5a – 3 miejsce

Natalia Romaniak 4c – 3 miejsce

1 uczeń Międzynarodowe Zawody LA – Czechy Dawid Copija 6a – 2 miejsce
7 uczniów Ogólnopolskie Spotkanie UKS-ów na nartorolkach Jakub Pawlik 3b –1 miejsce

Martyna Mańdok 4c – 8 miejsce

8 uczniów Śląsko- Beskidzka Liga Regionalna w narciarstwie biegowym Jakub Pawlik 3b –  2,3,3 miejsce   Sandra Kanik 4a –  3,2,2 miejsce

Anna Pawlik 4d –  6, 5 miejsce

Martyna Mańdok 4c – 5 miejsce

Back To Top
Wielkość liter
Kontrast