skip to Main Content
+ 48 33 827 19 90 sekretariat@spwj.edu.pl ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

Dzień Pluszowego Misia

26.11. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie klasy młodsze spotkały się na sali gimnastycznej, prawie każde dziecko z ulubionym pluszakiem. Niektóre z nich miały naprawdę imponujące rozmiary.

Na wstępie zabawy dzieci poznały historie powstania Światowego Dnia Pluszowego Misia, nauczyły się misiowej piosenki powitalnej, wspólnie w klasach ułożyły puzzle z wizerunkiem misia. Następnie naklejonego na papier misia wyklejali kawałkami kolorowego papieru. Praca była żmudna, ale za to efekty imponujące.

Po tej wyczerpującej pracy przydało się trochę misiowej gimnastyki (marsz, podskoki, przysiady, krążenia ramion i tułowia – oczywiście wszystko z przyniesionymi misiami). Świetne i zabawne były również misiowe masażyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na zakończenie wszystkie klasy wzięły udział w quizie o misiach. Rywalizacja była zacięta, a różnice punktowe minimalne, więc wszyscy mogli się czuć zwycięzcami. Później, już w klasach dzieci mogły spróbować misiowych przysmaków. Każda klasa otrzymała także pluszowego misia.

Zabawa bardzo się dzieciom podobała. Wielkie brawa dla organizatorek, Pań: Anny Łabuz i Barbary Włodarz, które przygotowały wszystko perfekcyjnie. Bardzo dziękujemy i nie możemy się już doczekać następnego Dnia Pluszowego Misia. :)))

Back To Top