25 września 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury „Promyk” w Bystrej odbyła się inauguracja wystawy fotograficznej ucznia naszej szkoły Patryka Grabskiego pt. „Harmonia natury”.
Tematem zaprezentowanych przez Patryka zdjęć była otaczająca nas przyroda w różnych porach roku. W otwarciu wystawy uczestniczyli: dyrektor GOK, instruktor prowadząca zajęcia, koleżanki i koledzy z klasy wraz z wychowawcą oraz mieszkańcy gminy. Wszyscy podziwialiśmy talent Patryka, jego cierpliwość i wytrwałość podczas fotografowania. Pasja fotografowania towarzyszy Patrykowi już od kilku lat: uczęszcza on na zajęcia fotografowania i animacji w GOK, bierze udział w wielu konkursach szkolnych i pozaszkolnych zdobywając liczne nagrody. Z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy o osiągnięciach naszego ucznia, czego mu serdecznie życzymy.