skip to Main Content
+ 48 33 827 19 90 sekretariat@spwj.edu.pl ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

Zajęcia dodatkowe

SZKOLNE ZAJĘCIA DODATKOWE 2017/18

drugie półrocze

NAUCZYCIEL RODZAJ ZAJĘĆ DZIEŃ GODZINA KLASA
mgr ANNA ŁABUZ koło dla uczniów zdolnych wtorek 13.00 – 13.45 1a
zajęcia ogólnorozwojowe środa 13.00 – 13.45
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze czwartek 8.10 – 8.55
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 10.55 – 11.40
mgr BARBARA WŁODARZ zajęcia szachowe (do końca marca) poniedziałek 12.00 – 12.45 1b
zajęcia

„Eksperci programowania” (od kwietnia)

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze środa 12.55 – 13.40 1b
mgr DOROTA ŁACIAK zajęcia plastyczne wtorek 12.55 – 13.40 1b
mgr ANNA TUROTSZY-GORYL zajęcia

„Eksperci programowania” (od kwietnia)

poniedziałek

(w dwóch grupach, co dwa tygodnie)

12.00 – 13.30 2a
mgr KATARZYNA TASARZ-JAMRÓZ zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze poniedziałek 12.00 – 12.45 2a
zajęcia plastyczne wtorek 13.00-13.45
mgr LUCYNA SKONECKA zajęcia plastyczne wtorek 12.00-12.45 3a
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze wtorek 13.00-13.45
zajęcia

„Eksperci programowania”

czwartek 8.10 – 9.50

(w grupach co drugi tydzień)

mgr ELŻBIETA WNUK zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 11:55.00-12.40 3b
zajęcia plastyczne czwartek 13.00-13.45
mgr BEATA DURAJ zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 7.20 – 8.05 3c
zajęcia przygotowujące do konkursów /  zajęcia „Eksperci programowania” czwartek 12.45 – 14.00
mgr MONIKA BOGUMIŁ-LASZCZAK koło historyczne /  koło plastyczne czwartek 7.20 – 8.05 4 – 6
koło historyczne /  koło plastyczne czwartek 14.40 – 15.25
mgr BOGUSŁAWA JAKUBIEC zajęcia przyrodnicze poniedziałek 13.00 – 13.45 4a,  4d
poniedziałek 13.50 – 14.35 4b,  4c
komputerowe

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

środa 13.50 – 14.35 6a, 6b
w razie potrzeby zajęcia ustalone będą
bezpośrednio z zainteresowanymi uczniami
mgr ANITA TYRLIK zajęcia przyrodnicze poniedziałek 13.50 – 14.35 5b
zajęcia przyrodnicze czwartek 13.50 – 14.35 5a
mgr inż. SKÓRZAK ANNA koło matematyczne środa 7.20 – 8.05 4a, 4b, 4d
mgr MAŁGORZATA KWAŚNY zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze czwartek 13.50 – 14.35 4c
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze poniedziałek 13.50 – 14.35 5a, 5b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 13.00 – 13.45 6b
zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze piątek 13.50 – 14.35 6a
koło matematyczne wtorek 7.20 – 8.05 dla wszystkich klas
mgr AGNIESZKA KOWALSKA zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (j.angielski) poniedziałek 7.20 – 8.05 4-6
mgr KATARZYNA BYRDY koło języka angielskiego poniedziałek 13.50 – 14.35 4b, 4c, 4d
koło języka angielskiego piątek 13.50 – 14.35 3a, 3b, 3c
mgr MARIA PROSTAK koło muzyczne poniedziałek

lub/i

środa

13.50 – 14.35 4 – 6
mgr KATARZYNA MĘCNER koło polonistyczne /zajęcia wyrównawcze środa 7.20 – 8.05 6a, 5b
koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze czwartek 8.10 – 8.55 5a
koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze piątek 7.20 – 8.05 4c
mgr WIESŁAWA STOLARCZYK-KOS koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze czwartek 13.50 – 14.35 4a,b,d
koło polonistyczne/zajęcia wyrównawcze czwartek 7.25  – 8.10 6b
mgr SŁAWOMIRA BASIURA Szkolne Koło Caritas czwartek 13.00 – 13.45 4 – 6
ks. mgr JAKUB STUDZIŃSKI kółko gitarowe środa  

16.30 – 17.15

 

 

spotkania do uzgodnienia
z księdzem ze względu na stopień zaawansowania
kółko gitarowe czwartek 16.30– 17.15
kółko religijne piątek 13.50 – 14.35 3 – 6
mgr BEATA SZYMAŃCZAK Szkolny Klub Sportowy środa     15.00 -16.30 4 – 6
mgr ANNA WĘGRZYN zajęcia sportowo – rekreacyjne wtorek

 

13.50 – 14.35 4 – 5
zajęcia sportowo – rekreacyjne piątek 7.20 – 8.05 5 – 6

 

Back To Top