skip to Main Content
+ 48 33 827 19 90 sekretariat@spwj.edu.pl ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

Zawody pływackie

9 grudnia na Pływalni Centralnego Ośrodka Sportowego w Szczyrku odbyły się  IV Ogólnopolskie Integracyjne Beskidzkie Zimowe Zawody w Pływaniu, w których udział wzięli nasi uczniowie.

Rywalizacja odbywała się na dystansie 25 oraz 50 m – stylem dowolnym oraz kraulem na grzbiecie. W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników podzielonych na różne kategorie wiekowe.

Uczniowie naszej szkoły plasowali się na czołowych miejscach. Niepokonany w swojej kategorii dwukrotnie okazał się Jakub Męcner, wygrywając zarówno styl dowolny jak i kraul na grzbiecie. W tej samej kategorii tuż za Jakubem znalazł się kolejny nasz uczeń Kamil Twardosz – 2 x 2miejsce. Wśród dziewczynek dwukrotnie trzecia była Natalia Romaniak natomiast 4 Kinga Biernat. Natomiast w najmłodszych kategoriach wiekowych Karina Dziedzic zajęła  3 miejsce.

W tym dniu nie było przegranych, bowiem na zakończenie zawodów każdy uczestnik otrzymał medal, dyplom i pamiątkową koszulkę, a zwycięzcy poszczególnych kategorii dodatkowo nagrody rzeczowe. Młodych adeptów pływania odwiedził również święty Mikołaj, który rozdał wszystkim uczestnikom paczki.

W zawodach uczestniczyli również: Bartłomiej Lewandowski, Martyna Rosiak, Emilia Zyzańska, Klaudia Pytlik, Michał Cury, Radosław Więzik, Adrian Grabski i Natalia Kamińska.

Gratulujemy wszystkim uczniom.

Back To Top